تنظیمات
قلم چاپ اندازه فونت
Print چاپ مطلب
دیدار شهردار و اعضای شورا با دادستان و رئیس دادگستری لارستان به مناسبت هفته قوه قضائیه
7 تير 1400   11:59:13 |  اخبار شهر  > 
دیدار شهردار و اعضای شورا با دادستان و رئیس دادگستری لارستان به مناسبت هفته قوه قضائیه

همزمان با سالروز شهادت شهید آیت الله دکتر بهشتی و 72 تن از یاران امام (ره) و گرامیداشت هفته قوه قضاییه، محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار به همراه خلیل نامدار رییس شورای اسلامی شهر و تنی چند از اعضای شورای فعلی و همچنین منتخبین شورای دوره ششم، با دادستان و رییس دادگستری لارستان دیدار کردند.
در این دیدار محمدرضا قنبرنژاد گفت: سعی و مجاهدت در جهت حفظ بیت المال و احقاق حقوق مظلومان و بسط و گسترش حق و عدالت؛ خدمت و تلاشی بسیار نیکو، ارزشمند و الهی است که نشان از ذات و صفات حضرت باریتعالی دارد، چرا که ایزد منان خود بزرگترین دادگر و عدلگستر و عادل مطلق است.
شهردار لار افزود: قوه قضائیه جمهوری اسلامی ایران با پاسداری از قانون اساسی و سرلوحه قرار دادن رهنمودها ومنویات مقام معظم رهبری به عنوان رکن اساسی نظام، مسوولیت خطیر و حساسی را در پشتیبانی از حقوق فردی و اجتماعی و تحقق بخشیدن به عدالت عهده‌دار است.
محمد رضا قنبرنژاد شهردار لار خاطرنشان کرد: شهید بهشتی و یارانش با نثار خون پاک خویش، اسلام و انقلاب اسلامی را بیمه کردند و پایه‌های نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را مستحکم و با شهادت شان مسیر روشنی فرا روی دوستداران و شیفتگان انقلاب گشودند.
شهردار لار گفت: هفته قوه قضائیه و گرامیداشت حادثه هفتم تیر فرصت مغتنمی برای یادآوری جنایات و خیانتهای منافقین کوردل، به نمایش گذاشتن دستاوردهای انقلاب، تکریم مقام شهیدان بزرگوار انقلاب اسلامی و محکوم کردن توطئه‌های استکبار جهانی علیه مردم انقلابی و آگاه ایران اسلامی است.
شهردار لار در پایان سخنان خود، ضمن گرامیداشت یاد وخاطره شهید آیت الله دکتر بهشتی و ۷۲ تن از یاران امام (ره)، هفته قوه قضائیه را به همه خدمتگزاران و مسئولین قضائی، قضات، دادیاران، دادرسان، کارکنان وخدمتگزاران این قوه درشهرستان لارستان تبریک گفت و از تعامل، همکاری و هماهنگی مجموعه دادگستری با دستگاه امنیتی و شهرداری و شورا در سطح شهرستان که موجب کاهش چشمگیر جرائم گردیده  قدردانی کرد.
در ادامه خلیل نامدار رییس شورای اسلامی شهر لار هم با گرامیداشت هفته قوه قضاییه و عرض تبریک به ملت غیور ایران اسلامی، مردم همیشه در صحنه لارستان و مجموعه دادگستری بمناسبت حضور پرشور و شعور مردم در صحنه انتخابات و انتخاب آیت الله سید ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضاییه و خادم الرضا به عنوان هشتمین رییس جمهور ایران، گفت: باید قدردان مجموعه قضایی باشیم که با همکاری دیگر نهادهای مرتبط، انتخابات سالمی را برگزار نمودند.
در این دیدار، مسائل و مشکلات شهرستان در زمینه های مختلف توسط تعدادی از اعضای شورای شهر بیان شد که دادستان و رییس دادگستری در خصوص رفع مشکلات با تعامل بیش از پیش بین مجموعه دادگستری، دادستانی، شهرداری و شورای اسلامی شهر، قول مساعد دادند.
 
 
 


کلیه حقوق مادی و معنوی این مطلب متعلق به پایگاه خبری - شورای اسلامی لارستان.
منبع: شورای اسلامی لارستان
آدرس: