نظر سنجی

کد مطلب : 2612
بازدید از مطلب: 801
پیام قدردانی شورای اسلامی شهر لار از فرماندار و دیگر بانیان و عاملان برگزاری مجموعه برنامه‌های «تجلی همدلی»


پیام قدردانی شورای اسلامی شهر لار از فرماندار و دیگر بانیان و عاملان برگزاری مجموعه برنامه‌های «تجلی همدلی»
شورای اسلامی شهر لار در پی برگزاری مجموعه برنامه‌های «تجلی همدلی» در شهرستان‌های خطه تاریخی و فرهنگیِ لارستانِ بزرگ طی پیامی از فرماندار و دیگر بانیان و عاملان برگزاری این برنامه ها قدردانی کرد:
 
بر همگان روشن است سالروزِ سفر تاریخی و مهم مقام معظم رهبری به خطه تاریخی لارستان بزرگ، فرصتی ویژه و مناسب برای تجلیِ همدلی و تحکیم وحدت مناطق گسترده این جغرافیای فرهنگی است.
می‌دانیم که این رویداد مهم در سالیان گذشته با عنوان «روزِ لارستان» نام‌گذاری شد و طی این مدت مراسمی مختصر نیز در این روز برگزار می‌شد اما مجموعه برنامه‌های امسال از حیث شکل و معنا متفاوت با سالیان گذشته بود.
اول اینکه «روز» لارستان عملا به «هفته» لارستان تبدیل شد تا فرصتی مناسب برای اجرای برنامه‌هایی متعدد و متنوع باشد و دوم محتوای برنامه‌ها نیز تحول یافت تا غیر از شهر لار فرصتی مناسب برای مشارکت شهرها و شهرستان‌های این خطه فرهنگی فراهم شود.
پیام روشن این برنامه‌ها «تجلی همدلی» بود و همین عبارت مهم و معنادار «عنوان» این هفته را تشکیل داد.
ناگفته پیداست در این مدت نهادها، سازمان‌ها، سمن‌ها و افراد متعددی درگیر اجرای این برنامه‌های متنوع بودند که لازم از تک‌تک آنها قدردانی کرد.
به حکم وظیفه اخلاقی لازم است پیش از همه از جناب دکتر «داریوش دهقان» فرماندار محترم فرمانداری ویژه لارستان (که ابتکارِ تبدیل روز به هفته «تجلی همدلی» با وی بود) و در این مدت به‌حق تلاش‌های شبانه‌روزی و مثال‌زدنی داشتند قدردانی کنیم.
همچنین لازم است از حمایت‌های امامان جمعه و جماعات تمامی مناطق و شهرستان‌های سهیم، همراهی صمیمانه و فراتر از انتظار مجموعه خدوم شهرداری و شوراهای اسلامی و همکاری بی‌دریغ تمامی ادارات و سازمان‌های مجری برنامه‌های این هفته تشکری ویژه داشته باشیم.
باشد ابتکار ایجاد هفته «تجلی همدلی» بستری برای تعالی و توسعه روزافزون و تقویت همدلی و هم‌افزایی برای تمام مردمانِ نجیب و شریف این خطه ریشه‌دار و فرهنگ‌مدار باشد.
 
روابط عمومی شورای اسلامی شهر لار
 


زمان انتشار: 22 ارديبهشت 1401   09:08:21
 [0 نظر]نام شما :
آدرس سایت یا وبلاگ:
http://
آدرس ايميل :
نظر شما :
کد امنیتی: