نظر سنجی

کد مطلب : 2610
بازدید از مطلب: 1140
به مناسبت هفته کار و کارگر از کارگران شهرداری لار تجلیل شد


به مناسبت هفته کار و کارگر از کارگران شهرداری لار تجلیل شد
در مراسمی که به مناسبت هفته کار و کارگر و با حضور شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر لار، معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه لارستان و معاون مدیرکل و رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان در سالن شورای اسلامی شهر لار برگزار شد، از کارگران واحدهای خدمات شهری، فضای سبز، امور شهر و موتوری شهرداری این شهر تجلیل شد.
 در این مراسم که معاونین، مدیران و کارشناسان شهرداری، اعضای شورای اسلامی شهر، سرگرد حسینی جانشین پلیس راهور لارستان، معاون و کارشناسان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و نمایندگان جامعه کارگری شهرستان حضور داشتند، نواز شریفی لاری شهردار لار ضمن تبریک هفته کار و کارگر گفت: تمیزی، نظافت و شادابی شهر لار بیانگر تعهد و تخصص کارگرانی است که با عشق و علاقه به زادگاه خود در این عرصه تلاش می کنند.
 


زمان انتشار: 15 ارديبهشت 1401   08:25:19
 نواز شریفی لاری با بیان اینکه شهر لار در حوزه نظافت شهری و فضای سبز یکی از تمیزترین و زیباترین شهرهای استان فارس است، گفت: این موضوع را مهمانانی که از شهر و شهرستان های دیگر به این شهر سفر کرده، قضاوت کرده اند.
 شهردار لار، حضور و تلاش کارگران را در عرصه های مختلف جامعه، مهم و اساسی دانست و گفت: اگر در یک کشور کارگرانی متعهد و متخصص وجود داشته باشد توسعه و پیشرفت آن کشور قطعی خواهد بود.
 در ادامه زینل قنبری رئیس شورای اسلامی شهر لار، احمد دلاور معاون هماهنگی امور عمرانی فرمانداری ویژه لارستان و عبدالمهدی قاسمی معاون مدیرکل و رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان در سخنانی ضمن بیان ارزش و منزلت کار وکارگر، بر رفع مشکلات تلاشگران این عرصه تاکید کردند.
 این برنامه به صورت گفتگوی دوطرفه بین مسئولین حاضر در جلسه و کارگران ادامه یافت که تعدادی از کارگران شهرداری لار به نمایندگی از دیگر کارگران ضمن تقدیر از شهردار و مسئولین مربوطه به جهت رسیدگی به امورات کارگران، مسائل و مشکلات اساسی پیش روی کارگران را مطرح و خواستار پیگیری این مسائل شدند. 
 سپس با حضور مسئولین؛ از شش نفر از کارگران نمونه واحدهای فضای سبز و خدمات شهری تجلیل شد. تقدیر شهردار لار از سایر کارگران شهرداری و تقدیر جامعه کارگری لارستان از نواز شریفی لاری شهردار لار و عبدالمهدی قاسمی معاون مدیرکل و رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان از دیگر برنامه های این مراسم با شکوه بود.
 در پایان از طرف پلیس راهور لارستان به قید قرعه به 5 نفر از کارگران شهرداری لار کلاه ایمنی اهدا شد.
 
 
 
 
 
 
 
 [0 نظر]نام شما :
آدرس سایت یا وبلاگ:
http://
آدرس ايميل :
نظر شما :
کد امنیتی: