نظر سنجی

کد مطلب : 2558
بازدید از مطلب: 1915
پیام مشترک مدیران شهری لار به مناسبت هفته بسیج


پیام مشترک مدیران شهری لار به مناسبت هفته بسیج
هفته بسیج، پاسداشت رشادت‌های بسیجیان مخلص و جان برکفی است که در تمام صحنه‌ها حضوری پررنگ دارند و جانانه از این مرز و بوم دفاع می‌کنند.
به همین مناسبت، محمدرضا قنبرنژاد شهردار و خلیل نامدار رئیس شورای اسلامی شهر لار، در پیام مشترکی این روز را به دلاورمردان بسیجی تبریک گفتند.
 
پیام مشترک مدیران شهری لار به این شرح است:
 
بنام خالق هستی بخش
 بسیج فهم درست اتحاد، اراده و اخلاص مسلمانانی است که باظهور اسلام تولد یافته است.
هوشمندی امام خمینی (ره) و عدالت خواهی میلیونها انسان با ایمان، تبلور دوباره بسیج در عصر حاضر بود که این راه مسیر تعالی خود را با رهبری امام خامنه ای عزیز ادامه داده است.
بسیج مدرسه است، مدرسه ای که معلم و محصل و درسش همگی ایثار است و جهاد وخدمت.
بسیجیان جان برکف کشور ما که سالها در سنگر جنگ و جهاد، حماسه آفریدند و سالها در صف پیشتازان میدان علم وفرهنگ خصوصا در حوزه علوم فضایی وهسته ای حضور داشتند، امروزه نیز در میدان جنگ نرم وعرصه اقتصادی با حضور موثر وکلیدی خود به دنبال تحقق حماسه ای دیگر به ویژه در حوزه اقتصاد مقاومتی و تولید داخلی در راستای تحقق فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی هستند.
۵ آذر ماه که به نام روز بسیج مزین گشته، فرصت مغتنمی است تا یاد و نام شهیدان وحماسه سازان مدرسه عشق وایثار، و عاشقان مکتب و فرهنگ ناب بسیجی را گرامی بداریم.
اینجانبان، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل (ره) و شهدای معظم انقلاب اسلامی، روز و هفته بسیج را به محضر ولی امر مسلمین جهان امام خامنه ای و تمامی بسیجیان تبریک عرض می نماییم و از درگاه ایزد منان سربلندی و افتخار را برای ملت حماسه آفرین ایران اسلامی خواستاریم.
 
محمدرضا قنبرنژاد - شهردار لار
خلیل نامدار - رئیس شورای اسلامی شهر لار
 


زمان انتشار: 1 آذر 1399   16:11:46
 [0 نظر]نام شما :
آدرس سایت یا وبلاگ:
http://
آدرس ايميل :
نظر شما :
کد امنیتی: