نظر سنجی

کد مطلب : 2518
بازدید از مطلب: 1708
پیام تبریک مدیران شهری لار بمناسبت 14 تیرماه روز شهرداری و دهیاری


پیام تبریک مدیران شهری لار بمناسبت 14 تیرماه روز شهرداری و دهیاری
محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار، عبدالرحیم مقیمی رییس شورای اسلامی شهرستان لارستان و سید عبدالمهدی میرپور رییس شورای اسلامی شهر لار؛ در پیام مشترکی، 14 تیرماه روز شهرداری و دهیاری را تبریک گفتند.
در پیام مشترک مدیران شهری لار آمده است:
نامگذاری 14  تيرماه به عنوان روز «شهرداری و دهياری» اقدامی ارزنده و فرصتی مغتنم است تا ضمن قدردانی و تجليل از فعاليت های خالصانه و شبانه روزی خادمان مردم در عرصه های مختلف شهرداری و مديريت شهری، به ارزيابی عملکرد و فعاليت های اين نهاد اجتماعی به منظور ارتقای سطح خدمت رسانی به مردم پرداخته شود.
شهرداری ها و دهیاری ها به عنوان یک نهاد عمومی با ساختار خدماتی و اجرایی مبتنی بر مشارکت مردم، همواره مورد توجه بوده و برای دست یابی به شاخصه های شهر و روستای توسعه یافته نیازمند عزم و اراده جدی تمامی تلاشگران این عرصه است که با برنامه ریزی علمی، مسیر توسعه همه جانبه را هموار و فضایی مطلوب را برای مردم فراهم کنند.
اینجانبان؛ ۱۴ تیر ماه  روز شهرداری ها و دهیاری ها که با ایام فرخنده ولادت هشتمین اختر تابناک آسمان  ولایت و امامت، حضرت علی بن موسی الرضا (ع) مقارن شده را به تمامی همکارانمان در شهرداری ها و دهیاری های منطقه لارستان بزرگ و به ویژه همکاران پرتلاش مدیریت شهری در شهرداری لار تبریک عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای همه تلاشگران عرصه توسعه و شکوفایی شهری آرزوی سلامتی و موفقیت داریم.
 
محمدرضا قنبرنژاد – شهردار لار
عبدالرحیم مقیمی – رییس شورای اسلامی شهرستان لارستان
سید عبدالمهدی میرپور – رییس شورای اسلامی شهر لار
 
 


زمان انتشار: 14 تير 1399   12:22:31
 [0 نظر]نام شما :
آدرس سایت یا وبلاگ:
http://
آدرس ايميل :
نظر شما :
کد امنیتی: