نظر سنجی

کد مطلب : 2508
بازدید از مطلب: 779
مسئول کمیته بانوان شورای اسلامی شهرلار در پویش مردمی فرشتگان سرزمین من


مسئول کمیته بانوان شورای اسلامی شهرلار در پویش مردمی فرشتگان سرزمین من
به مناسبت سالروز ولاد پت کریمه اهل بیت، حضرت فاطمه معصومه(س) و روز دخـتر، پویش سراسری “فرشتگان سرزمین من" همزمان با بسیاری از شهرستانهای دیگر، در شهرلارنیز به اجرا درآمد.
 دراین پویش که برای سومین سال متوالی در لارستان و پنجمین سال در تعدادی از شهرستانها و مراکز استان توسط گروهی از دختران اجرامیشود، تعدادی از بانوان آتش به اختیار، پس از اینکه  فراخوان پویش را از کانال دختران چادری،دریافت کردند، شروع به فراهم آوردن مقدمات کاروجلب کمکهای نقدی خیرین ، برخی از نهادها و ارگان‌های فعال فرهنگی نمودند.
امسال این برنامه در دونوبت صبح و بعدازظهر اجراشد.
صبح سه شنبه 99/4/3   هدایای روز دختر به  دختران  شاغل در تعدادی از نهادها وادارات لار ازجمله:
 اداره پست، آموزش و پرورش، شبکه بهداشت، بهزیستی، بسیج خواهران، سپاه،شهرداری و  بانک ملی اهدا وبه آنان تبریک گفته شد.
  گفتنی ست که  عشرت جهاندیده مسئول کمیته بانوان شورای اسلامی شهرلار،درتمامی مراجعات به این ادارات ونهادها، درپویش حضورداشت و گروه راهمراهی می کرد و همچنین در مراجعه به اداره بهزیستی نیزجلیل حسنی فرماندار ویژه لارستان به همراه گوهرتاج باقریه مشاور فرماندار در امور بانوان نیز به گروه ملحق شدندوبه دختران این اداره ،تبریک گفتند وشاخه های گل اهداکردند.
سه شنبه شب نیز این طرح در مجتمع های تجاری اُرکید، هلال، نگین و خیابان‌های اطراف به اجرا درآمد و مورد استقبال و شادمانی دختران شهرمان قرار گرفت.
 هدایای دختران شامل شیرینی، دفترچه یادداشت گل گلی، یک کتابچه به نام "تقدیم با احترام" و کارتی که روی آن نوشته شده بود: "خداگفت تو ریحانه خلقتی"
دراین پویش،کودکان نیز فراموش نشدند...
  موردی که شهرستانهای دیگر هم ازآن استقبال کردند، طرح ۱۰ سؤال از متن کتابچه به عنوان مسابقه ازجمله ابتکارات دختران لارستان بود.
 


زمان انتشار: 7 تير 1399   19:15:46
 [0 نظر]نام شما :
آدرس سایت یا وبلاگ:
http://
آدرس ايميل :
نظر شما :
کد امنیتی: