نظر سنجی

کد مطلب : 2484
بازدید از مطلب: 1709
پیام تبریک مدیران شهری لار به مناسبت بزرگداشت روز معلم


پیام تبریک مدیران شهری لار به مناسبت بزرگداشت روز معلم
محمد رضا قنبرنژاد شهردار لار و سید عبدالمهدی میرپور رییس شورای اسلامی شهر در پیام مشترکی، دوازدهم اردیبهشت ماه سالروز شهادت استاد مطهری و بزرگداشت روز معلم را تبریک گفتند.
 
به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، در این پیام آمده است:
روز معلم بزرگداشت مردان و زنانی است که وجود نازنین‌شان به مانند شمعی در تبیین و گسترش تعالیم الهی و علمی و پرورش آدمی برای فهم عشق، ایمان و زیبایی فروزان است و می‌سوزد تا جهان پیرامون خود را به نور آگاهی و امید روشن نگاه دارد.
جایگاه بی‌بدیل معلم که در عظمت، به مقام پیامبران می‌ماند بی‌شک به دریایی می‌ماند که هر کس به اندازه وسعش از آن بهره می‌گیرد، و چه فرهیختگان متعهد و متخصصان دلسوز که در دامان آنان پرورش یافته و در مسیر خدمت به انسانیت گام برداشته‌اند.
فرارسیدن ۱۲ اردیبهشت سالروز شهادت استاد شهید آیت الله مرتضی مطهری و آغاز هفته معلم، یادآور جایگاه والای علم و معرفت و مقام والای معلم در تفکر دینی اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و شکوه و عظمت مردان و زنان فرهیخته‌ای است که در تاریخ پرافتخار این سرزمین، در حریم مقدس دانشگاه و مدرسه و فضای آسمانی تعلیم و تربیت زیبا‌ترین جلوه‌های عشق و ایثار را به تصویر کشیده‌اند.
اکنون که در آستانه فرا رسیدن سالروز مقام والای این متعدان دلسوز  قرار داریم به پاس تقدیر از مقام شامخ همه اساتید و معلمان ارجمند که همواره فاتح دلهای پاک و هدایت بخش فطرت الهی هستند زیباترین ترانه هستی به نام حضرت دوست نثارشان می کنیم و این روز فرخنده را شادباش می گوییم.
 
محمد رضا قنبرنژاد - شهردار لار
سید عبدالمهدی میرپور - رییس شورای اسلامی شهر لار
 


زمان انتشار: 12 ارديبهشت 1399   08:46:32
 [1 نظر]

محسن
19 ارديبهشت 1399   14:37:01

درج اخبار و مصوبات در سایت شورای شهر لار جای تقدیر و تشکر دارد موفق باشیدنام شما :
آدرس سایت یا وبلاگ:
http://
آدرس ايميل :
نظر شما :
کد امنیتی: