نظر سنجی

کد مطلب : 2468
بازدید از مطلب: 775
حضور مهندس مهرابی مدیریت معماری شهرسازی اداره کل راه و شهرسازی لارستان در جلسه شورا


حضور مهندس مهرابی مدیریت معماری شهرسازی اداره کل راه و شهرسازی لارستان در جلسه شورا
بیست و پنجم فروردین ماه اعضای شورای شهر لار میزبان مهندس مهرابی معماری شهرسازی اداره کل راه و شهرسازی لارستان بودند.
به گزارش روابط عمومی شورای شهر لار؛ مهندس میرپور رئیس شورا ضمن خوشامدگویی به ایشان و تشکر از همراهی ایشان در پیگیری پروژه های شهری، در مورد دو پروژه مهم طرح جداره سازی (منظر سازی) خیابان فاطمی به عنوان طراحی شهری در کوهپایه اژدها پیکر در شهر قدیم که در حال حاضر به عنوان محدوده‌ای که فاقد کیفیت های زیبایی شناختی و عملکردی بوده و لزوم پیگیری بیشتر جهت اجرای طرح فوق الذکر و همچنین تکمیل و اجرای پروژه کف فرش و تکمیل پیاده رو چهارراه پیروزی به سمت میدان مدرس تاکید کرد.
 در ادامه مهرابی در خصوص طرح خیابان فاطمیه که علی رغم پیگیریهای مستمر شهرداری، شورا و اداره کل راه و شهرسازی ، بیش از دو سال در اداره کل صنایع دستی و میراث فرهنگی استان فارس بدون پاسخ مانده توضیحاتی ارائه داد. وی با تاکید بر عزم جدی اداره کل راه و شهرسازی برای اجرای طرحهای مصوب ستاد بازآفرینی شهرستان ، از ارسال اصلاحات پایانی طرح خیایابن فاطمیه تا پایان هفته به میراث استان خبر داد و ابراز امیدواری پس از تایید طرح از سوی میراث استان؛ اداره کل راه و شهرسازی در اسرع وقت برای اجرای طرح و حضور پیمانکاران در محل پروژه اقدام خواهد نمود.
در ادامه اعضای شورای شهر نیز ضمن اعلام آمادگی شهرداری و شورا با ارائه پیشنهادهای شهروندان و کارشناسان توجه بیشتر و همچنین پیگیری پروژه های جداره سازی بازار قیصریه، بهسازی میدان شهید نصیری تا فلکه مدرس و ورودی شهر خواستار لار شدند.
لزوم تعامل و پیگیری جدی بیشتر مسئولین و مدیران شهری و بطور خاص اداره میراث فرهنگی و صنایع دستی لارستان و ادارت عضو ستاد بازآفرینی، در اجرای طرحهای شهری از دیگر مواردی بود که مورد تاکید حاضرین در جلسه قرار گرفت.
 


زمان انتشار: 26 فروردين 1399   15:20:04
 [0 نظر]نام شما :
آدرس سایت یا وبلاگ:
http://
آدرس ايميل :
نظر شما :
کد امنیتی: