نظر سنجی

کد مطلب : 2447
بازدید از مطلب: 218
بیانیه شورای اسلامی شهر لار درخصوص رعایت مسائل بهداشتی باتوجه به شیوع ویروس کرونا


بیانیه شورای اسلامی شهر لار درخصوص رعایت مسائل بهداشتی باتوجه به شیوع ویروس کرونا
 به گزارش روابط عمومی شورا، با توجه به جهش آمار مبتلایان به کرونا در شهر لار که اینک پس از شیراز دومین شهر استان از حیث تعداد افراد مبتلا به بیماری کووید ۱۹ است، شورای اسلامی شهر لار طی بیانیه ای کوتاه از مردم خواسته در خانه بمانند.
 
با سلام‌
مردم شریف وفهیم شهرلار
بار دیگر صحنه نمایش و حماسه ای دیگر ،این بار در عرصه ی بهداشت و درمان جامعه را فرا گرفته و ویروس کرونا سلامت مردم عزیز و همیشه در صحنه ما را به مخاطره افکنده است.
 و هر روز هشدار مسئولین از ستاد مقابله با کرونا در کشور، استان و شهرستان در رعایت موازین بهداشتی وعدم خروج از منزل و... به نظر مردم رسانیده می شود. باتوجه به وضعیت خاص شهرستان لارستان و گسترش خطرات ناشی از شیوع این بیماری و اعلام خطر جدی از سوی مسئولین محترم بهداشت ودرمان از عموم مردم عزیز خواهشمندیم به این تذکرات، بیش از پیش توجه نموده و برای مقابله با این بیماری و جهت در امان ماندن و حفظ سلامتی خود و دیگران،به جز درمواقع ضروری، از منزل خارج نشوید.
قطعا  در این  عرصه ی جهادی نیز به لطف حق ودعای حضرت حجت عج  و توجه جدی همگان   به رعایت نکات بهداشتی و توصیه های مسئولین، پیروزی و بهروزی را در آستانه سال نو رقم خواهیم زد.
 
                                                                                           شورای اسلامی شهرلار
 


زمان انتشار: 21 اسفند 1398   07:18:50
 [0 نظر]نام شما :
آدرس سایت یا وبلاگ:
http://
آدرس ايميل :
نظر شما :
کد امنیتی: