نظر سنجی

کد مطلب : 2444
بازدید از مطلب: 235
رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان در جلسه شورا حضور یافت


رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان در جلسه شورا حضور یافت
صبح روز چهارشنبه چهاردهم اسفندماه رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان به دعوت اعضای شورای شهر لار در صحن شورا حضور یافت.
 به گزارش روابط عمومی شورا؛ در این نشست ابتدا مهندس سیدعبدالمهدی میرپور رئیس شورا از دکتر کریمی و همکارانشان، همچنین کادر پرتلاش بیمارستان امام رضا(ع) که همواره برای حفظ سلامت مردم در تلاشند، قدردانی کرد.
میرپور در ادامه درخصوص حفظ سلامت شهروندان و لزوم توجه بیشتر به بیماری کرونا، در نظر گرفتن تمهیدات برای سلامت کارمندان ادارات و در اختیار قرار دادن مواد ضدعفونی کننده برای آنان، نگرانی از ورود مسافران از دیگر شهرها و نیاز به کنترل بیشتر مبادی ورودی شهر مطالبی بیان کرد.
در ادامه کریمی نیز ضمن تشکر از شهردار و اعضای شورا در ضدعفونی کردن شهر ، باتوجه به اهمیت و حساس بودن موضوع ؛ لزوم رعایت مسائل بهداشتی علی الخصوص برای افراد در سنین بالاتر را ضروری دانست.
تاکید بر فرهنگ سازی و توجه بیشتر شهروندان، تهیه مواد ضدعفونی کننده در واحد پیشگیری از بیماریهای واگیر و ارائه آن به مردم، پیگیری اخبار و نکات آموزشی از روابط عمومی و  ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته از سوی دانشکده علوم پزشکی، خدمات بهداشتی و درمانی لارستان درخصوص بیماری کرونا، بخش دیگری از صحبتهای دکتر کریمی بود.
در پایان از سوی شهرداری و شورای اسلامی شهر لار چهار دستگاه «تب سنج حرارتی» جهت تشخیص بهتر بیمارات مشکوک به کرونا ، به ارزش هشتاد میلیون ريال به رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی لارستان اهدا شد.
 
 


زمان انتشار: 14 اسفند 1398   11:11:45
 [0 نظر]نام شما :
آدرس سایت یا وبلاگ:
http://
آدرس ايميل :
نظر شما :
کد امنیتی: