نظر سنجی

کد مطلب : 2433
بازدید از مطلب: 232
حضور رئیس پلیس راهور لارستان در جلسه شورا


حضور رئیس پلیس راهور لارستان در جلسه شورا
عصر دوشنبه اعضای شورا میزبان سرگرد نوربخش رئیس جدید راهنمایی رانندگی لارستان بودند.
به گزارش روابط عمومی شورا، سید عبدالمهدی میرپور رئیس شورای شهر ضمن خوشامدگویی به ایشان و تقدیر از تلاشهای پلیس راهور در برقراری نظم و امنیت ترافیکی و روان سازی رفت و آمد مردم در شهر ؛ در خصوص بلوار پاسداران و کند گذر آن که با وجود پارک ماشین در مسیر باعث ایجاد ترافیک می شوند، مسائل ترافیکی میدان امام خمینی (ره) ، جریمه رانندگان که در سطح شهر که در برخی نقاط کور رانندگان باعث نارضایتی اجتماعی می باشد مطالبی مطرح نمود.
وی با اشاره به «دیوارکشی نامناسب اداره راهنمایی و رانندگی» که از لحاظ منظر شهری و خطرآفرینی ایراد دارد، تصریح کرد: باتوجه به خطرات و حوادثی که در نقاط مهم شهر از جمله بلوار فرهنگ و بلوار سید عبدالحسین لاری وجود دارد نصب دوربین های کنترل سرعت ضروری به نظر می رسد.
در ادامه اعضای شورا ضمن خوشامدگویی به رئیس پلیس راهور و آرزوی موفقیت و سلامتی برای کارکنان آن؛ در خصوص معضلات ترافیکی در نقاط خاص شهر بویژه خیابان مدرس ، میدان امام و میدان آب مطالبی بیان نمودند.
عبدالرحیم مقیمی رئیس شورای شهرستان نیز خواستار پیگیری برای جابجایی ساختمان پلیس راهور  به منظور ارائه خدمات بهتر به مردم لارستان و شهرهای همجوار شد و افزود : نیاز است محیطی که در شان نیروهای پرتلاش این نهاد و شهروندان باشد در نظر گرفته شود. وی همچنین برای هرگونه همکاری شوای شهرستان در این زمینه را و دیگر موارد اساسی اعلام آمادگی کرد.
 


زمان انتشار: 27 آذر 1398   11:25:48
در ادامه، سرگرد نوربخش فرمانده پلیس راهور لارستان، با تشکر از اعضای شورا و بیان نظرات سازنده آنان، گفت: خداوند را شاکرم که در خدمت مردم خوب و ولایتمدار شهرستان لارستان و شهر لار هستم . وی افزود، به دلیل اینکه شهرستان لارستان مُعین است و باید خدمات تخصصی هم به شهروندان شهر لار و هم به شهرهای همجوار ارائه دهد؛ ترافیک بیشتر و طبعا مشکلاتی در این زمینه داریم .
وی همچنین در پاسخ به موضوع ترافیک میدان امام خمینی (ره) از مکاتبات انجام شده با شهرداری مبنی بر اقدامات کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت در این زمینه خبر داد و گفت: ایجاد چراغ راهنمایی به منظور حفظ جان مردم در این میدان برای نخستین اقدام ضروری است.
نوربخش همچنین بر لزوم کارشناسی برای نصب دوربین در بلوار سید عبدالحسین لاری تاکید کرد و افزود: نصب سرعت گیرهای استاندارد در بلوار فرهنگ ضروری است تا از حوادث احتمالی پیشگیری کند. موضوع ایجاد ترافیک کسبه و تعمیرگاه های مسیر بلوار پاسداران از موارد دیگری بود که رئیس پلیس راهور به آن پرداخت و تاکید کرد: در این موضوع بهترین اقدام ورود اصناف مربوط است که لزوم رعایت قانون و مقررات را به کسبه یادآوری کنند؛ در مرحله بعدی نیز پلیس راهور قطعاً اعمال قانون خواهد کرد.
نوربخش در پایان ضمن اعلام آمادگی برای جابجایی ساختمان راهنمایی و رانندگی، خواستار همکاری شهرداری و شورای شهر به منظور ایجاد مکانی برای تعویض پلاک خودرو، دفاتر تعویض پلاک و ایجاد سالن آزمون رانندگی شد تا ارائه خدمات بهتر و به هنگام شهروندان و مراجعه کنندگان ارائه شود.
 
 
 [0 نظر]نام شما :
آدرس سایت یا وبلاگ:
http://
آدرس ايميل :
نظر شما :
کد امنیتی: