نظر سنجی

کد مطلب : 2423
بازدید از مطلب: 275
رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان مهمان جلسه شورای شهر


رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان مهمان جلسه شورای شهر
محمدحسن طیبی رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان در جلسه شورا حضور یافت.
عصر روز دوشنبه بیست و نهم مهرماه؛ اعضای شورای اسلامی شهر لار در هفته تربیت بدنی و ورزش میزبان رئیس اداره ورزش و جوانان بودند.
در این دیدار که به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش و در صحن شورای اسلامی شهر لار برگزار شد، ابتدا مهندس میرپور رئیس شورا با خوشامدگویی به آقای طیبی و تبریک به مناسبت هفته تربیت بدنی و ورزش، از برگزاری برنامه ها و پی گیری در اتمام پروژه های در حال اجرای اداره ورزش بویژه چمن مصنوعی مجتمع ورزشی شهید دانشیار تقدیر کرد.
رئیس اداره ورزش شهرستان نیز با تشکر از دعوت اعضای شورا ، از حمایت شورا و شهرداری از ورزشکاران و هیئت های ورزشی تشکر کرد. میزبانی مسابقات استانی و کشوری و برگزاری برنامه مختلف ورزشی، حضور تیم های ورزشی در سطح استان و کشور و درخواست حمایت و تحت پوشش قراردادن این تیم ها از سوی شهرداری ها، بخش اول صحبت های طیبی بود.
 


زمان انتشار: 1 آبان 1398   08:15:05
وی در ادامه از اختصاص 30 هکتار زمین در ناحیه صنعتی حسن لری برای ورزشکاران تحت عنوان «دهکده المپیک لارستان» خبر داد و افزود: باتوجه به گسترش شهر و لزوم ارائه خدمات گسترده تر به شهروندان، این اقدام در در قالب «طرح ملی» انجام می شود که نیاز به پیگیری اصولی دارد.
رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان بر لزوم پیگیری بودجه ها در استان و کشور برای ساخت پیست آفرود و موتور سواری تاکید کرد و درخصوص بهسازی استخر شهرقدیم و پیگیری های انجام شده در سال 91 و همچنین ساخت خانه تنیس و زورخانه در استادیوم شهید دانشیار مطالبی بیان کرد.
مقیمی رئیس شورای اسلامی شهرستان لارستان  نیز ضمن تبریک به مناسبت هفته ورزش و جوانان  رئیس اداره ورزش و جوان را شخصیتی متخصص و پیگیر در مسئولیت خود دانست و کارهای مختلف انجام  شده در امور ورزش و جوانان و اختصاص بودجه برای پروژه های ورزشی را ستود.
توجه به عدم اختلاف در گروههای ورزشی و همگرایی ورزشکاران در رشته های گوناگون برای اعتلا و پیشرفت موضوع دیگری بود که در نشست شورای شهر با طیبی مطرح شد.
در پایان، دیگر اعضای شورا نیز با تقدیر از تلاش های رئیس اداره ورزش و جوانان و کارکنان این اداره ، هفته تربیت بدنی را به آنان تبریک گفتند.
 
 [0 نظر]نام شما :
آدرس سایت یا وبلاگ:
http://
آدرس ايميل :
نظر شما :
کد امنیتی: