نظر سنجی

کد مطلب : 2135
بازدید از مطلب: 5412
دیدار شهردار و مسئولین واحدهای شهرداری لار با اعضای شورا به مناسبت روز شوراها


دیدار شهردار و مسئولین واحدهای شهرداری لار با اعضای شورا به مناسبت روز شوراها
روز سه شنبه مورخ 10/2/92 مهندس حق شناس ، شهردار لار به همراه مسئولین واحد های شهرداری لار به مناسبت روز شوراها در محل شورا حضور یافتند.


زمان انتشار: 12 ارديبهشت 1392   08:43:09
 
 
روز سه شنبه مورخ 92/2/10 مهندس حق شناس ، شهردار لار به همراه مسئولین واحد های شهرداری لار به مناسبت روز شوراها در محل شورا حضور یافتند.
در این دیدار حق شناس ، شهردار لار ابتدا ضمن تبریک روز شوراها به اعضای شورای اسلامی شهر لار از مساعدت و همراهی های شورا در انجام برنامه ها و پروژه های شهرداری و تسهیل روند کار شهرداری ابراز تشکر کردند و گزارشی از فعالیت ها و پروژه های یکسال اخیر شهرداری لار را به اعضای شورا ارائه نمودند.
اعضای شورا نیز متقابلاً از زحمات و تلاش خالصانه شهردار و پرسنل خدوم شهرداری در خدمت رسانی به مردم شریف شهر لار تشکر و قدردانی نمودند و بیان داشتند که با لطف الهی و به سبب حضور آقای مهندس حق شناس در سمت شهرداری لار روند شهرداری که از روال اداری و نظم مالی و اجرایی بیرون رفته بود به حالت مطلوبی برگشته و از این رو از زحمات و تلاشهای آقای مهندس حق شناس قدردانی می شود.
شایان ذکر است در این دیدار معاون شهردار نواز شریفی لاری ـ نیسانی مسئول حراست- شجاعت مسئول امور مالی و در آمد شهرداری - ایزدی مسئول امور شهر ـ کاملی مسئول واحد موتوری ـ مختاریان مسئول فضای سبز ـ قنبرنژاد مسئول امور اداری ـ ابوالفضل سعیدی مسئول روابط عمومی و موحدی مسئول کاپردازی و علی عسکری حضور داشتند .
 [0 نظر]نام شما :
آدرس سایت یا وبلاگ:
http://
آدرس ايميل :
نظر شما :
کد امنیتی: