نظر سنجی
:::آرشیو:::
پیام تبریک مدیران شهری به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

پیام تبریک مدیران شهری به مناسبت روز ارتباطات و روابط عمومی

زینل قنبری رئیس شورای اسلامی شهر لار و نواز شریفی لاری شهردار لار، در پیام مشترکی روز ارتباطات و روابط عمومی را به تلاشگران این عرصه تبریک گفتند.
 
 به گزارش روابط عمومی شهرداری لار؛ متن پیام مدیران شهری به این شرح است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
بیست و هفتم اردیبهشت ماه روز جهانی “ارتباطات و روابط عمومی” صرفاً یک نام در یک برگ از تقویم روزگار نیست، بلکه یک سرفصل از اخلاق، علم و هنر است.
 اهمیت جایگاه روابط عمومی در عصر ارتباطات و در دورانی که اطلاع‌رسانی در همه عرصه‌ها پیشتاز است دوچندان شده، به گونه ای که موفقیت سازمان‌ها، ادارات و شرکت‌ها و دوام شان در عرصه‌ها و فعالیت های تخصصی به عملکرد روابط عمومی‌های آن‌ها وابسته است.
 بی شک این روز تداعی گر اهمیت و نقش روز افزون صنعت روابط عمومی در دنیای ارتباطات است که امروزه به قلب تپنده مجموعه های مختلف تبدیل شده است.
 اینجانبان به مناسبت فرارسیدن روز جهانی “ارتباطات و روابط عمومی” فرصت را مغتنم شمرده،  و این روز را به تمامی تلاش‌گران و فعالان عرصه روابط عمومی، بویژه روابط عمومی شهرداری های منطقه لارستان بزرگ صمیمانه تبریک عرض نموده و از خداوند متعال برای تمامی عزیزان، موفقیت همراه با سلامتی در راه خدمت رسانی مسالت می نماییم.
 
زینل قنبری – رئیس شورای اسلامی شهر لار
نواز شریفی لاری – شهردار لار
 
27 ارديبهشت 1401 - 11:02:30
شهردارِ سابقِ «شیراز» مهمانِ مدیران و فعالان اجتماعی شهر «لار»

شهردارِ سابقِ «شیراز» مهمانِ مدیران و فعالان اجتماعی شهر «لار»

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر لار، «حیدر اسکندرپور» شهردار سابق شیراز و «داریوش ستایشگر» مدیرکل دفتر نوسازی و تحول اداری شهرداری شیراز دو‌شنبه ۱۹ اردیبهشت‌ماه به مناسبتِ روز لارستان، مهمانِ شهردار، اعضای شورای اسلامی شهر لار و جمعی از فعالان اجتماعی شهر بودند.
 
شهردار سابق شیراز در این نشست گفت:
 
بافتِ تاریخی شهر لار که امروز بازدید کردیم برایم بسیار جذاب بود و آماده‌ایم تا تجارب خود در شهرداری شیراز و اتفاقاتی که در بافت تاریخی آن رقم خورد را با شما درمیان بگذاریم.
ازجمله کارهای مهم ما در شهرداری شیراز، ایجاد «شهرداری الکترونیک» بود که پس از مدت‌ها در این دوره به سرانجام رسید و باعث شد درصد زیادی از مراجعاتِ حضوری و نارضایتی‌های مردم کاهش یابد.
ما در سیستم‌های مرسومِ شهرداری گاهی برای یک استعلام ساده شهروندان را می‌شکنیم و مجبور می‌کنیم بارها بیایند و بروند؛ مثلا در شهرداری شیراز سالانه ۱۲۰ هزار مراجعه حضوری داشتیم که ۸۵ درصد برای اخذ استعلام و از این تعداد ۷۵ درصد یعنی ۵۶ درصد کل مراجعات برای استعلام آپارتمانِ مسکونی بود اما با روش جدید ۶۰ هزار مراجعه به شهرداری کم‌تر شده است.
مراد ما از ایجاد شهرِ انسان‌محور براساس تجاربی بود که از کلان‌شهرهای بزرگ دنیا آموختیم و اینکه مدتهاست غالب آنها رقابت ناسالمِ ساختن تقاطع‌ها و مسیرهای سواره بزرگ را ترک کرده و «پیاده‌محوری» را انتخاب کرده‌اند. با مدیریت هوشمند ترافیک و با استفاده از مترو، تراموا و دوچرخه‌سواری نیز سعی می‌کنند مشکل ترافیک را حل کنند. برای نمونه «صادق خان»، شهردار لندن برنامه پنج ساله خود را ایجاد «زندگی پیاده» در مرکز این شهر اعلام کرد.
امروزه با افزایش قیمت زمین، متراژ آپارتمان‌ها کم و کم‌تر می‌شود و همین امر می‌تواند مشکلات روحی زیادی را برای شهروندان ایجاد کند لذا منِ شهردار باید بتوانم بخشی از محدودیت‌های آنها را در محیط شهر رفع کنم و باید بجای پارک‌سازی با تعریف مرسوم به سمت ایجاد فضاهایی برویم که برای تمام اعضای خانواده و تمام سِنین قابل استفاده و مفرح باشد. مثلا فضاهایی که بتوان همزمان در آنها مسیرهای پیاده، مسیر دوچرخه، زمین‌های ورزشی، بازی و فضاهای بصری چشم‌نواز داشته باشیم.
 
22 ارديبهشت 1401 - 11:06:26
پیام قدردانی شورای اسلامی شهر لار از فرماندار و دیگر بانیان و عاملان برگزاری مجموعه برنامه‌های «تجلی همدلی»

پیام قدردانی شورای اسلامی شهر لار از فرماندار و دیگر بانیان و عاملان برگزاری مجموعه برنامه‌های «تجلی همدلی»

شورای اسلامی شهر لار در پی برگزاری مجموعه برنامه‌های «تجلی همدلی» در شهرستان‌های خطه تاریخی و فرهنگیِ لارستانِ بزرگ طی پیامی از فرماندار و دیگر بانیان و عاملان برگزاری این برنامه ها قدردانی کرد:
 
بر همگان روشن است سالروزِ سفر تاریخی و مهم مقام معظم رهبری به خطه تاریخی لارستان بزرگ، فرصتی ویژه و مناسب برای تجلیِ همدلی و تحکیم وحدت مناطق گسترده این جغرافیای فرهنگی است.
می‌دانیم که این رویداد مهم در سالیان گذشته با عنوان «روزِ لارستان» نام‌گذاری شد و طی این مدت مراسمی مختصر نیز در این روز برگزار می‌شد اما مجموعه برنامه‌های امسال از حیث شکل و معنا متفاوت با سالیان گذشته بود.
اول اینکه «روز» لارستان عملا به «هفته» لارستان تبدیل شد تا فرصتی مناسب برای اجرای برنامه‌هایی متعدد و متنوع باشد و دوم محتوای برنامه‌ها نیز تحول یافت تا غیر از شهر لار فرصتی مناسب برای مشارکت شهرها و شهرستان‌های این خطه فرهنگی فراهم شود.
پیام روشن این برنامه‌ها «تجلی همدلی» بود و همین عبارت مهم و معنادار «عنوان» این هفته را تشکیل داد.
ناگفته پیداست در این مدت نهادها، سازمان‌ها، سمن‌ها و افراد متعددی درگیر اجرای این برنامه‌های متنوع بودند که لازم از تک‌تک آنها قدردانی کرد.
به حکم وظیفه اخلاقی لازم است پیش از همه از جناب دکتر «داریوش دهقان» فرماندار محترم فرمانداری ویژه لارستان (که ابتکارِ تبدیل روز به هفته «تجلی همدلی» با وی بود) و در این مدت به‌حق تلاش‌های شبانه‌روزی و مثال‌زدنی داشتند قدردانی کنیم.
همچنین لازم است از حمایت‌های امامان جمعه و جماعات تمامی مناطق و شهرستان‌های سهیم، همراهی صمیمانه و فراتر از انتظار مجموعه خدوم شهرداری و شوراهای اسلامی و همکاری بی‌دریغ تمامی ادارات و سازمان‌های مجری برنامه‌های این هفته تشکری ویژه داشته باشیم.
باشد ابتکار ایجاد هفته «تجلی همدلی» بستری برای تعالی و توسعه روزافزون و تقویت همدلی و هم‌افزایی برای تمام مردمانِ نجیب و شریف این خطه ریشه‌دار و فرهنگ‌مدار باشد.
 
روابط عمومی شورای اسلامی شهر لار
 
22 ارديبهشت 1401 - 09:08:21
حمید منشی عضو جدید شورای اسلامی شهر لار شد

حمید منشی عضو جدید شورای اسلامی شهر لار شد

عصر روز شنبه هفدهم اردیبهشت ماه ، مهندس حمید منشی با حضور در جلسه رسمی شورا کار خود را در شورا آغاز کرد.
به گزارش روابط عمومی شورا ، باتوجه به استعفای دکتر رستم روانبخش از عضویت در شورای اسلامی شهر لار به دلیل پذیرش در هیئت علمی یکی از دانشگاه های تهران و انتقال محل زندگی به تهران و عدم امکان حضور در لار ، مهندس حمید منشی عضو علی البدل اول شورا جایگزین وی شد.
حمید منشی با قرائت سوگندنامه شورا کار خود را از امروز هفدهم اردیبهشت ماه به عنوان عضو رسمی در شورای اسلامی شهر لار آغاز کرد.
گفتنی است اعضای شورای اسلامی شهر لار ضمن قدردانی از زحمات دکتر رستم روانبخش، برای ایشان آرزوی سلامتی و موفقیت نمودند.
 
17 ارديبهشت 1401 - 17:49:37
جشنواره بازی های بومی و محلی تجلی همدلی برگزار می شود

جشنواره بازی های بومی و محلی تجلی همدلی برگزار می شود

در ادامه ویژه برنامه های "تجلی همدلی" گرامیداشت 19 اردیبهشت ماه 1387 سالروز سفر مقام معظم رهبری به منطقه تاریخی لارستان، فردا شنبه 17 اردیبهشت ماه "جشنواره بازی های بومی و محلی تجلی همدلی" در استادیوم ورزشی شهید دانشیار شهر لار برگزار می شود.
به گزارش کمیته رسانه و تبلیغات "تجلی همدلی"؛ در این ویژه برنامه که با حضور مردم و مسئولین شهرستان های لارستان، اوز، جویم و بخش ها و روستاهای منطقه لارستان از ساعت 17 آغاز خواهد شد؛ بازی های بومی و محلی مردم این مناطق که از پیشینه ای تاریخی برخوردار است بازآفرینی می شود.
همزمان با این جشنواره ؛ نمایشگاه صنایع دستی و غذایی نیز برگزار خواهد شد.
 
کمیته رسانه و تبلیغات گرامیداشت 19 اردیبهشت ماه 1387‪ سالروز سفر مقام معظم رهبری به منطقه تاریخی لارستان
 
16 ارديبهشت 1401 - 08:13:58
نهم اردیبهشت سالروز تاسیس  شورای اسلامی شهرها گرامی باد

نهم اردیبهشت سالروز تاسیس شورای اسلامی شهرها گرامی باد

وامرهم شورا بینهم
 
یکی از مبانی اصلی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از ابتدای شکل گیری، تعامل و گفتگو بوده همچنانکه بنیان گذار کبیر انقلاب حضرت امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری همواره بهره گیری از خرد جمعی در تصمیم گیری ها را مورد توجه قرار داده اند.
شکل گیری نهاد شورا در جهت همفکری و مشورت در امور مختلف که باعث می شود مردم در تعیین سرنوشت خویش تاثیر مستقیم داشته باشند. در واقع شوراها زبان گویای مردم در برابر مسئولان و نهادهای مختلف محسوب می شوند و اعضای آن نیز به عنوان وکلای مردم، پیگیر مسائل و مشکلات آنها هستند. در روز نهم اردیبهشت ماه ۱۳۷۸، شوراهای شهر و روستا به طور رسمی دوره چهار ساله مسئولیت خویش را برای تحقق بخشی از حاکمیت مردم که عملی شدن آن در گرو فعالیت این نهاد است آغاز کردند.
شورا‌ها در قانون اساسی جمهوری اسلامی از اعتبار بالایی برخوردارند به همین دلیل دولت توجه ویژه‌ای به شورا‌ها و مأموریت‌های این نهاد دارد چرا که شوراها منشا بسیاری از اقدامات تاثیرگذار بوده و زمینه عمران و آبادانی شهرها و روستاها را تسریع بخشیده اند از این رو در تمرین مردم سالاری دینی بستر همراهی های اجتماعی و رفع دغدغه های مردم را فراهم کرده اند.
نهم اردیبهشت سالروز تاسیس نهاد مقدس شورای اسلامی را به همه اعضای محترم شوراهای شهر و روستا ؛ علی الخصوص اعضای شوراهای شهرها و روستاهای لارستان بزرگ که با وظیفه شناسی، کفایت و درایت در حل مشکلات مردم خالصانه تلاش می کنند تبریک  عرض می نماییم.
 
روابط عمومی شورای اسلامی شهر لار
 
9 ارديبهشت 1401 - 14:42:04
روز جهانی قدس گرامی باد

روز جهانی قدس گرامی باد

روز جهانی قدس، روز مبارزه با ستمگران و استعمارگران است.این روز به ابتکار حضرت امام خمینی (ره) در اولین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی نام گذاری شد، نشان از دور اندیشی آن رهبر فرزانه داشت تا همه مسلمان جهان همواره فلسطین را به یاد داشته باشند و برای آزادی اش مبارزه کنند. 
 
روز قدس گرامی باد
 
روابط عمومی شورای اسلامی شهر لار
9 ارديبهشت 1401 - 10:12:26
با استعفای دکتر روانبخش از عضویت شورا موافقت شد

با استعفای دکتر روانبخش از عضویت شورا موافقت شد

دکتر رستم روانبخش از عضویت در شورای اسلامی شهر لار استعفا داد.
رستم روانبخش به دلیل پذیرش در هیئت علمی یکی از دانشگاه های تهران و انتقال محل زندگی به تهران و عدم امکان حضور در لار و شورای شهر با اعلام استعفای خود از عضویت در شورا کناره گیری کرد.
درخواست استعفای رستم روانبخش در جلسه شماره ۷۰ مورخ ۲۹ فروردین ماه شورا مطرح و تصویب شد
طبق قانون در صورت استعفا، فوت يا سلب عضويت هر يك از اعضاء شوراي‌ عضو علي‌ البدل به ترتيب آراء جايگزين مي‌ شود.
 
30 فروردين 1401 - 09:31:28
مصطفی بینا به عنوان گزینه نهایی شهردار لار انتخاب شد

مصطفی بینا به عنوان گزینه نهایی شهردار لار انتخاب شد

اعضای شورا در دوازدهمین جلسه خود شهردار لار را انتخاب نمودند.
روز دوشنبه شانزدهم شهریورماه با رأی گیری مخفی ، مصطفی بینا با هفت رأی به سمت شهردار لار انتخاب شد.
مصطفی بینا مهندس عمران و متولد شهر لار است.
16 شهريور 1400 - 10:43:59
نماینده شورای شهر لار در شورای شهرستان انتخاب شد

نماینده شورای شهر لار در شورای شهرستان انتخاب شد

حامد مقدم نماینده شورای شهر لار در شورای شهرستان شد.
اعضای شورای اسلامی شهر لار ، با اکثریت آرا حامد مقدم را به عنوان نماینده خود در شورای اسلامی شهرستان انتخاب نمودند.
به گزارش روابط عمومی شورا، در جلسه بیست و سوم مردادماه شورا، سحر یادگارفرد و حامد مقدم برای تعیین نماینده شورا در شورای شهرستان کاندیدا شدند و پس از رای گیری دکتر حامد مقدم با اکثریت آرا به عنوان نماینده شورا در شورای اسلامی شهرستان لارستان انتخاب شد.
شورای شهرستان از نمایندگان شوراهای شهرها و بخش‌های آن شهرستان تشکیل می‌شود.
 
24 مرداد 1400 - 08:55:16
هیئت رئیسه دوره ششم شورای اسلامی شهر لار انتخاب شدند

هیئت رئیسه دوره ششم شورای اسلامی شهر لار انتخاب شدند

هیئت رئیسه دوره ششم شورای اسلامی شهر لار مشخص شد
محمدرضا قنبرنژاد تا انتخاب نهایی شهردار به کار خود ادامه خواهد داد
 
 با حضور احمد دلاور معاون فرمانداری ویژه لارستان هیئت رئیسه دوره ششم شورا تعیین شد.
به گزارش روابط عمومی شورا پس از قرائت متن سوگندنامه توسط اعضاء ؛ با اکثریت آراء زینل قنبری به سمت ریاست شورا و اشکان عسکری به عنوان نائب رئیس و همچنین رستم روانبخش بعنوان منشی و سخنگوی این شورا انتخاب شدند.
 همچنین اعضای شورا با ادامه کار آقای محمدرضا قنبرنژاد تا انتخاب نهایی شهردار موافقت نمودند.
 
14 مرداد 1400 - 13:29:06
سالروز سفر تاریخی مقام معظم رهبری به لارستان گرامی باد

سالروز سفر تاریخی مقام معظم رهبری به لارستان گرامی باد

بخشی از بیانات مقام معظم رهبری (دامت برکاته):
اگر ارزیابی ما در باره‌ی ملتها تابع این است که مقدار آگاهی آنها را بسنجیم، مقدار عزم و اراده‌ی ملی آنها را بسنجیم، روشن‌بینی و شجاعت آنها در اقدام را بسنجیم - اگر این وسیله‌ی سنجش قدر و قیمت جمعیتها و ملتهاست - باید بگوئیم مردم لار و منطقه‌ی لارستانِ بزرگ، به حسب این مقیاسها و معیارها جزو برجسته‌ترین مردم کشورِ پهناور ما هستند.
 
 
19 ارديبهشت 1400 - 10:29:39
فرا رسیدن نوروز مبارک باد

فرا رسیدن نوروز مبارک باد

بهار طبیعت از راه می رسد و صحنه جهان آیینه نمای قدرت خداوندی می گردد. فرا رسیدن فصل شادی بخش و نشاط آور بهاران و حیات دوباره زمین که نشانه ای از قدرت و رحمت الهی است را به حضور شما تبریک و تهنیت عرض می نماییم.

روابط عمومی شورای اسلامی شهر لار
 
 
1 فروردين 1400 - 16:50:20
فرا رسیدن ایام فاطمیه و شهادت جانسوز ام ابیها حضرت فاطمه زهرا(س) بر همگان تسلیت باد

فرا رسیدن ایام فاطمیه و شهادت جانسوز ام ابیها حضرت فاطمه زهرا(س) بر همگان تسلیت باد

حضرت محمد (ص) می فرمایند:
 
فاطمه پاره تن من است. هرکه او را بیازارد، مرا آزرده خاطرکرده و هر که او را شاد کند، مرا نیز خوشحال نموده است.
ایام فاطمیه تسلیت و تعزیت باد
 
 
25 دي 1399 - 10:53:02
کارگروه های تخصصی در لار تشکیل خواهد شد

کارگروه های تخصصی در لار تشکیل خواهد شد

شورای اسلامی شهر لار در نظر دارد با هدف بهره مندی از تفکر و اندیشه جامعه علمی، دانشگاهی، نخبگان و معتمدین و متخصصین به منظور دستیابی حداکثری جهت پیگیری مطالبات ، رفع مشکلات و مسائل شهر و شهرستان اقدام به راه اندازی کارگروه های تخصصی دارد که امید است با حضور فعال شهروندان گامهای موثری در جهت توسعه، پیشرفت و رشد لارستان بزرگ برداریم.
از کلیه افرادی که تمایل به همکاری دارند می توانند برای دریافت و تکمیل فرم ثبت نام به شورای اسلامی شهر لار به آدرس شهرجدید خیابان فرهنگ 6 (پارک کودک سابق) مراجعه نمایند.
 
 
 
روابط عمومی شورای اسلامی شهر لار
 
18 آذر 1399 - 14:01:00
با حضور استاندار فارس، ساخت زورخانه حضرت قمر بنی هاشم (ع) لارستان آغاز شد

با حضور استاندار فارس، ساخت زورخانه حضرت قمر بنی هاشم (ع) لارستان آغاز شد

در مراسمی صبح امروز چهارشنبه با حضور دکتر عنایت الله رحیمی استاندار فارس، معاونین و مدیران استاندار، رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی فارس، دکتر موسوی خرم امام جمعه لارستان، جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان، محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار، معاونین فرماندار، مسول دفتر نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی، مهندس حسن شبانی مدیر کل راه و شهرسازی لارستان، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر لار، بخشداران و شهرداران منطقه لارستان، منصور اسماعیلی مدیر عامل بنیاد نیک اندیشان هاشمی، دیگر مدیران اجرایی شهرستان و تعدادی از باستانی کاران، ساخت زورخانه حضرت قمر بنی هاشم (ع) لارستان آغاز شد.
محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار در حاشیه این مراسم گفت: این زورخانه در زمینی به مساحت 610 متر مربع در یک طبقه توسط بنیاد نیک اندیشان هاشمی و با همکاری شهرداری لار و با اعتباری بالغ بر 6 میلیارد تومان به همت خیر نیک اندیش لارستانی ظرف مدت 10 ماه ساخته می شود.
قنبرنژاد افزود: این زورخانه در کنار یک مکان تفریحی به نام بوستان محمدی واقع در بلوار سید عبدالحسین لاری احداث خواهد شد که زمین آن از طرف شهرداری و شورای اسلامی شهر لار اهدا شده است.    
 
21 آبان 1399 - 14:38:09
نخستین آب نمای خشک موزیکال استان فارس در بوستان ملت شهر لار  به بهره برداری رسید

نخستین آب نمای خشک موزیکال استان فارس در بوستان ملت شهر لار به بهره برداری رسید

همزمان با عید غدیرخم، نخستین آب نمای خشک موزیکال استان فارس روز شنبه 18 مرداد در «بوستان ملت (پاک شهر)» لار به بهره برداری رسید.
به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، رئیس شورای اسلامی شهر لار در حاشیه مراسم بهره برداری از این آب نما اظهار کرد: آب نمای موزیکال پارک شهر، گامی برای افزایش همه شمولی، غنای حسی و سرزندگی بخش های غیرفعال بزرگ ترین فضای سبز شهری لار است.
سید عبدالمهدی میرپور تصریح کرد: امروزه بفضاهای اید به خلق فضاهای همه شُمول همت گماریم؛ فضای همه شمول، فضایی است که به تقاضای همه ی اقشار و همه ی گروه های سنی و جنسی پاسخ می دهد.
آب نمای موزیکال امکان تجربه ی آب و بازی با آب را برای کودکان فراهم می کند
وی خاطرنشان کرد: آب نمای موزیکال که به صورت فواره ی خشک در بخش غربی پارک شهر لار تعبیه شده است، علاوه بر چشم نوازی، امکان تجربه ی آب و بازی با آب را برای کودکان، زیر نظارت والدین فراهم می کند.
رئیس شورای اسلامی شهر لار افزود: آب نما دیگر صرفا عنصری برای تماشا نیست، بلکه پدیده ای چند وجهی است که سرزندگی و نشاط را به پارک شهر هدیه می کند و محرکی برای توسعه ی بخش های غیرفعال پارک است.
میرپور اظهار کرد: ایجاد آب نما، علاوه بر مزیت های فوق، به تلطیف آب و هوای گرم هم کمک کرده و امکان تجربه ی لذت بخش بازی با آب را برای فرزندان مان به ارمغان می آورد.
فعال سازی اراضی بایر پارک شهر در دستور کار شهرداری و شورای شهر است
وی تصریح کرد: فعال سازی اراضی بایر پارک شهر و طراحی یکپارچه ی اراضی غیرفعال این پارک در دستور کار است، این طرح مراحل پایانی خود را می گذراند.
رئیس شورای اسلامی شهر لار افزود: پارک شهر لار، با مساحتی نزدیک به 5 هکتار، در آینده ای نه چندان دور، مورد استفاده ی شهروندان قرار خواهد گرفت.
19 مرداد 1399 - 13:38:18
پیام تبریک مدیران شهری لار به مناسبت 17 مردادماه روز خبرنگار

پیام تبریک مدیران شهری لار به مناسبت 17 مردادماه روز خبرنگار

محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار و سید عبدالمهدی میرپور رئیس شورای اسلامی این شهر، در پیام مشترکی؛ 17 مرداد ماه، روز خبرنگار را به تمامی تلاشگران عرصه قلم و رسانه تبریک گفتند.
 
به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، در این پیام آمده است:
و سلام و درود خدا بر تمامی وقایع‌ نگارانی که حرمت قلم و آگاهی را پاس می‏دارند و خامه خویش را جز در مسیر حق و عدالت به کار نمی‏گیرند.
سلام و درود خدا بر تمامی خبرنگاران شهید که قلم را سلاح خویش و رسانه را سنگر دفاع از استقلال و آزادی و مقابله با زرمندان و زورمندان بریده از انسانیت و قدرت‌های سلطه ‏گر جهانی قرار دادند و در این راه پرافتخار به لقاء محبوب رسیدند.
خبرنگار باید بداند و می‏داند که آن کس که آگاه‏تر است مسؤول‏تر است.
 مسؤول در قبال ملت و کشور، در قبال باورها و اعتقادات مردم، مسؤول در قبال منافع ملی، مسؤول در قبال تجاوز فکری و اندیشه‏‏ های بیگانه‏ به مرزهای فرهنگی، مسؤول در قبال اخلاق جامعه.
و این مسؤولیت و مسؤولیت‌ها نه تنها محدودیت نمی ‏آفریند، بلکه راه رسیدن به کمال را در این حرفه مقدس برای او هموار و هموارتر می‏سازد و خبرنگار به جایگاهی می‏رسد که جز رضایت حضرت دوست نمی‏ بیند.
اینجانبان این روز بزرگ را به تمامی تلاشگران عرصه قلم و رسانه تبریک گفته، بهروزی و پیروزی همه شما را از خداوند منان خواستاریم.
 
محمدرضا قنبرنژاد - شهردار لار
سید عبدالمهدی میرپور - رئیس شورای اسلامی شهر لار
 
17 مرداد 1399 - 11:22:04
سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) تبریک و تهنیت باد

سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) تبریک و تهنیت باد

اولین روز از ماه ذی الحجه برابر است با سالروز زیباترین پیوند آسمانی در جهان اسلام که نمونه تکرار نشدنی در تاریخ شیعه می باشد. دراین روز مبارک، حضرت علی (ع) با حضرت فاطمه(س)، برترین بانوی جهان پیمان عشق بست و خداوند متعال برترین فرستاده خود را شاهد این ازدواج قرار داد. عمر برکت ازدواج این دو بزرگوار به گستردگی آفتاب است و نام آنها برای همیشه در تاریخ ماندگار شده است.
سالروز ازدواج مبارک حضرت فاطمه (س) و حضرت علی (ع) به عنوان روز ازدواج نامگذاری شده است و روز فرخنده برای افرادی است که زندگی خود را با خاطرهای زیبا از سالروز ازدواج امام علی و حضرت فاطمه (س) آغاز می کنند. ازدواج این دو بزرگوار به امر الهی، از امتیازاتی است که پیامبر اعظم(ص)به آن افتخار می کردند. در این پیوند مبارک، فرشتگان آسمان در سرور و شادمانی و بهشتیان به زینت و زیور آراسته شده بودند.
 
 
1 مرداد 1399 - 09:35:35
بازدید اعضای شورای اسلامی شهر لار از پارک بانوان و نسترن

بازدید اعضای شورای اسلامی شهر لار از پارک بانوان و نسترن

اعضای شورای شهر لار از پروژه های در دست اجرای پارک بانوان (خانواده) و پارک نسترن بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر لار؛ روز شنبه اعضای شورای اسلامی شهر لار به همراه قنبرنژاد شهردار لار، شریفی لاری معاون عمرانی و جعفرپور مسئول واحد عمران شهرداری لار از پروژه های در حال اجرای پارک بانوان و پارک نسترن بازدید کردند و در جریان پیشرفت عملیات عمرانی آن قرار گرفتند.
 
 
16 تير 1399 - 11:12:01